K. Staņislavska un V. Ņemiroviča-Dančenko Maskavas
akadēmiskais muzikālais teātris

KLASISKĀS OPERETES VAKARS


Ainas un ārijas no I. Kalmana, F. Legāra, Ž. Ofenbaha, R. Planketa, J. Štrausa operetēm izpildās Krievijas tautas mākslinieki: Lidija ČERNIHA, Vjačeslavs VOINAROVSKIS, Anatolijs LOŠAKS, Jevgeņijs POLIKAŅINS, Krievijas nopelniem bagātā māksliniece Olga GURJAKOVA u.c.

Diriģenti: Volfs GORELIKS, Aleksejs KIRILOVS
Režisors: Aleksandrs TITEĻS
Mākslinieks: Vladimirs AREFJEVS

Darbības vieta: kāds no Vidusjūras kūrortiem - Antiba, Nica, Sentropē - pēc jūsu ieskatiem. Darbības laiks: kūrortsezonas sākums. Lieliska mūzika, jūra, jahtas, pludmales kafejnīcas... Kas var būt labāks patīkamai laika pavadīšanai? Divarpus stundas baudas - tāds ir Klasiskās operetes vakars, ko izpildīs viens no Krievijas labākajiem muzikālajiem teātriem.

Klasiskās operetes vakara pirmizrāde notika Vladimira Ņemiroviča-Dančenko 150. dzimšanas dienas svinību laikā. Un tā nav nejaušība. Viņa pirmā veidotā izrāde Muzikālajā studijā MHT bija Šarla Lekoka operete „Ango meita”. Tas nozīmē, ka teātris ir sācies ar opereti. Līdz ar to Kalmana, Ofenbaha, Legāra, Štrausa un Planketa operešu ainas un ārijas nav pretrunā ar klasiskās skatuves tradīcijām.